ГЕОФОРУМ GISTECH.UA-2018

У Києві відбувся VIII Міжнародний геофорум GISTECH.UA-2018, організований компанією TVIS і присвячений актуальним питанням застосування геоданих у різних сферах. Геофорум GISTECH.UA – це місце, де збираються досвідчені користувачі даних ДЗЗ, картографічних геопорталів, представники державних служб в сфері безпеки, містобудівної, земельної, космічної та військової галузей, представники землевпорядних, нафтогазових, картографічних та екологічних організацій, а також інші фахівці, які використовують у своїй професійній роботі геопросторову інформацію.

Геофорум уже традиційно викликав велику зацікавленість і був досить масштабним, учасниками стали провідні світові та українські компанії в галузі ГІС та ДЗЗ, відбулися виставки сучасних геодезичних приладів, безпілотних літальних апаратів, геопросторових проектів. Загальна кількість учасників – 320 осіб.

У роботі форуму взяли участь і викладачі кафедри геодезії та картографії Сергій Остапчук та Андрій Прокопчук.

Авторська тематична карта Сергія Остапчука «Однокурсники» була обрана організаторами заходу у числі найбільш цікавих геопросторових проектів, видрукувана за рахунок TVIS і продемонстрована у виставковій залі геофоруму.

Руслан Янчук,
кафедра геодезії та картографії