Рекомендації підготовки спеціальностей до міжнародної акредитації від доктора Мюллера

Рекомендації підготовки  спеціальностей до міжнародної акредитації  від доктора Мюллера

В рамках реалізації проекту академічної допомоги  щодо проходження міжнародної акредитації спеціальностей та побудови менеджменту якості освіти нашого закладу в університеті впродовж двох тижнів перебуває доктор інженерних наук, старший експерт громадської організації щодо міжнародного співробітництва  з розробки проектів Senyor Experten Service ГмбХ Бернд Ернст Мюллер.

Мета перебування гостя з Німеччини – консультації щодо  побудови ефективної внутрішньої системи управління якістю, підвищення якості  освітніх програм, наближення їх до стандартів забезпечення якості в європейських закладах вищої освіти та успішного проходження міжнародної акредитації освітніх програм та інституційної акредитації закладу.

Під час свого  робочого візиту доктор   Мюллер ознайомиться з правовими положеннями системи акредитації в Україні, проаналізує стан готовності до міжнародної акредитації спеціальностей університету, а також проведе порівняльний аналіз із положеннями, які діють у Німеччині, надасть свої пропозиції в розрізі  підготовки спеціальностей до міжнародної акредитації. Окрім того, Бернд Ернст Мюллер візьме участь в обговоренні концепції підготовки спеціальностей до міжнародної акредитації з керівництвом , викладачами університету та працівниками структурних підрозділів.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читати також: Меморандум про співпрацю з БО «Фонд Олексія Муляренка» підписано!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку