Меморандум про співпрацю з БО «Фонд Олексія Муляренка» підписано!

В конференц-залі НУВГП  урочисто підписано меморандум  про партнерство та співпрацю між університетом та БО «Фонд Олексія Муляренка». Підписання  такого документа покликане спрямувати спільні зусилля фонду, науковців і студентів університету на розвиток та впровадження інновацій.

Першим таким напрацюванням стане проведення конкурсу студентських наукових  робіт ім. Олексія Костіна щодо очищення річки Устя і Басівкутського водосховища. Адже, як відмітив Олексій Муляренко: «Наукові дослідження із відновлення і підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану головної водної артерії Рівного нині надзвичайно потрібні. Ця робота нестандартна, потребує індивідуального підходу та різноманітних досліджень, які вже частково напрацьовані НУВГП. Так, у 2017 році університет виконав відповідно до усіх умов технічного завдання аналогічну роботу з досліджень річки Іква. Більше того, НУВГП постійно проводить цільову наукову роботу в напрямку вивчення стану річок Рівненської області, бере участь у різноманітних цільових робочих нарадах і повністю володіє ситуацією щодо цього  питання. Тому хочеться, щоб і водойми Рівного очищали за працями наших науковців.

Прийом конкурсних робіт стартує з 1 вересня і триватиме до 12 жовтня. У жовтні журі та експерти ознайомляться з роботами і за потреби відбудеться їх доопрацювання до 12 грудня.  А вже 1 лютого буде визначено трьох переможців із призовим фондом за розробки у 50 тис. грн..».

Більше фото у

Наталія Пархомчук,