Рівненські волейбольні дербі

П’ять днів поспіль з 21 по 25 травня 2018 року в спортивних залах НУВГП та РДГУ проходили змагання чемпіонату м. Рівне з волейболу серед чоловічих команд в залік комплексної Спартакіади 2018 року.

Наш університет виставив 2 команди: НУВГП – залікова команда і команда «Бакалавр» – аматорський колектив.

У своїх підгрупах НУВГП перемогли всі команди з рахунком 2:0 і зайняли І місце, команда «Бакалавр» у другій підгрупі була другою і також вийшла до півфіналу.

У фіналі представники НУВГП зустрілися з переможцем іншої підгрупи – командою МЕГУ. Поєдинки цих команд носять дуже принциповий характер, і для цього МЕГУ залучає до навчання гравців професійних команд Суперліги України, надаючи їм відповідні преференції в оплаті за навчання.

Першу партію наші волейболісти виграли, у другій поступились з рахунком 23:25. Впевнено вигравши третю та четверту партії, наша команда здобула перемогу з рахунком 3:1 і третій рік поспіль стала чемпіоном м. Рівне.

Вітаємо дружній волейбольний колектив університету з перемогою і бажаємо їм успішного виступу у фіналі вищої студентської ліги України, яка відбудеться з 29 по 31 травня 2018 року у м. Кам’янець-Подільський.

Богдан Зубрицький,
завідувач кафедри фізичного виховання, доцент,
головний тренер збірної команди НУВГП

Читати також: Майбутнє бухгалтерської професії