Перша серед красунь

Краса і привабливість, зваба й інтелект – це саме ті засоби, які використовували найкрасивіші дівчата Національного університету водного господарства та природокористування задля того, аби здобути титул «Міс НУВГП-2018».

Цьогоріч захід відбувся у Міському будинку культури, що дало змогу більш ніж 500 глядачам побачити це яскраве дійство. Розпочалось шоу відеопредставленням усіх 19 учасниць, в якому кожна дівчина розповіла, які саме цілі переслідує на конкурсі. Загалом присутні змогли побачити дівчат у 5 різних образах під час 5 дефіле: у повсякденному одязі, у вишиванках, ділових костюмах, джинсовому вбранні та вечірніх сукнях. Поміж усіма дефіле наш незмінний ведучий Ростислав Кравчук спілкувався з дівчатами щодо того, як вони заповняли анкети перед участю, що дало змогу журі оцінити не лише зовнішній вигляд дівчат, а й інтелектуальні здібності.

У перервах між дефіле, аби дати дівчатам змогу спокійно змінити свій образ, а присутнім не сумувати, на сцені відбувалося ще одне чудове дійство – виступи творчих колективів НУВГП, серед яких ансамбль сучасного танцю «X-Dance», танцювальний гурт «BMW», а також наші найкращі вокалісти.

Що ж до журі – то воно цьогоріч було максимально незалежним, адже на 100% складалося із партнерів та спонсорів проекту, які, до слова, мали свої номінації.

Отже, вітаємо тріумфаторок «Міс НУВГП 2018» у всіх номінаціях:

• міс Дольче Віта – Світлана Юрчик;
  • міс EgoClub – Юлія Сірочук;
  • міс Unice – Ангеліна Наулік;
  • міс Вишуканість (від Анни Челишкіної) – Каріна Крилюк;
  • міс Панна – Каріна Крилюк та Юлія Сірочук;
  • міс Злата Плаза – Каріна Крилюк;
  • міс AmirRoyal - Каріна Крилюк;
  • міс Талант – Ірина Комар;
  • міс Глядацьких симпатій – Ірина Кирилюк.

І найголовніші номінації:

• Друга Віце міс – Юлія Случик;
  • Перша Віце міс –Юлія Сірочук;
  • Міс НУВГП 2018 – Каріна Крилюк.

Усі дівчата отримали подарунки від Національного університету водного господарства та природокористування, а також партнерів – Весільного салону Анни Челишкіної, модельного агенства Панна, Amir Royal, Дольче Віта, EgoClub та Unice. Міс талант отримала у подарунок набір для творчості, трійка переможниць отримала також карти від EgoClub та квитки в кіно від Кінопалацу «Україна».

Мабуть, на завершення варто сказати, що для цьогорічних переможниць це лише початок шляху, адже надалі їх задача – бути обличчям університету, гідно його представляти, та працювати на благо НУВГП іще більше, ніж до цього.

P.S. Після заходу, в особистій розмові, організатори пообіцяли, що наступний навчальний рік розпочнеться із конкурсу «Містер НУВГП 2018», тож чекаємо!

Більше фото у

Віталій Прокопець,