Економічний вибух креативу

24 травня в нашому університеті відбувся традиційний ХI Відкритий економічний турнір за сприяння кафедри економічної теорії. Завідувач кафедри Ольга Ряба привітала всіх присутніх та побажала успіху й нових можливостей. Ведучий даного заходу Олег Кухар наголосив, що турнір – це командне змагання, тобто потрібно бути згуртованими та підтримувати один одного. З вітальним словом з боку адміністрації університету звернулась проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна, яка зазначила, що даний економічний турнір є потужним, наголосила, що головним є ідея, а не перемога. Основними перевагами даного заходу є спілкування між учасниками, тому перемагає “маленьке суспільство”, саме так пані Наталія охарактеризувала команди, тобто варто працювати разом та висловлювати спільну думку. Ольга Коротун запевнила, що студенти отримають задоволення від турніру, побажала перемоги та наголосила, що в них все вийде.

На початку турніру відбулось жеребкування, капітани команд по черзі визначили, хто та в якому порядку та у якій ролі виступатиме їх команда. У півфіналі взяли участь 5 команд: “Вlue chip company”, “Команда інтегрованих”, “Нові лідери”, серед яких були присутні гості – команди з Кривого Рогу “Штучки та заучка” і Технічного коледжу НУВГП “Фінансовий шторм”.

За результами гри до фіналу потрапили 3 команди:  “Вlue chip company”, “Штучки та заучка” і “Фінансовий шторм”. У фіналі команди мали завдання представити свій бізнес-кейс. Команда “Вlue chip company” представила бізнес-ідею щодо облаштування теплиці на даху, команда “Штучки та заучка” представили бізнес-кейс, що стосується організації фітнес-залу, а команда “Фінансовий шторм” запропонувала всім бізнес-кейс щодо організації туристичного дня в Рівненській області. Всі вищезазначені бізнес-ідеї та бізнес-кейси були цікаві, змістовні та економічно обгрунтовані. В загальному підсумку балів місця розподілились наступним чином:

I місце – команда “Вlue chip company”.
II місце – команда “Штучки та заучка”.
III місце – команда “Фінансовий шторм”.

Окрім цього, були також нагороджені кращі гравці турніру в окремих номінаціях. Після закінчення урочистої частини ще одна нагорода знайшла свого власника, а саме Грамотою за небайдуже ставлення до кафедри економічної теорії, багаторічну дружню підтримку та безвідмовність була нагороджена аспірант кафедри економічної теорії ЛНУ ім. Івана Франка, працівник сектору зв’язків з громадськістю Олена Кравчук.

Загалом під час заходу панувала творча, натхненна, дружня, а особливо креативна атмосфера. Дякуємо за такий неймовірно цікавий захід, на якому економічна наука особливо цінується, дає можливість виявити нові молоді економічні таланти серед студентства та який популяризує наш університет на теренахУкраїни.

Більше фото у

Алла Лисачок,