Круглий стіл «Бакалаврська робота як кваліфікаційне дослідження»

З 16 травня 2018 р. в ННІ охорони здоров'я було розпочато проведення заходів в рамках святкування фестивалю науки в НУВГП, зокрема в цей день відбувся круглий стіл «Бакалаврська робота як кваліфікаційне дослідження».

У круглому столі взяли участь викладачі та студенти 4 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини».

З привітальним словом виступила заступник директора ННІ охорони здоров’я з наукової та грантової роботи, в.о. завідувача кафедри медико-психологічних дисциплін, к.фіз.вих., доцент Ногас Анжела Олександрівна.

Під час круглого столу була представлена презентація на тему: «Бакалаврська робота як кваліфікаційне дослідження», яку підготувала та виступила з доповіддю старший викладач кафедри медико-психологічних дисциплін Брега Людмила Борисівна. Було акцентовано увагу студентів на те, що запозичення чужого тексту, яке не супроводжується посиланням на використане джерело, називається плагіатом і суворо карається в науковому середовищі.

Долучились і студенти-випускники 4 курсу, групи ЗЛ-41 Бурдуковська Анастасія і Суханова Уляна, які також підготували презентації та доповіді за темами своїх бакалаврських робіт: «Фізична реабілітація хворих з виразковою хворобою шлунку та 12-палої кишки» і «Фізична реабілітація хворих на плеврит».

Доповіді були цікавими, змістовними та актуальними, студенти мали можливість поділитися і обговорити свої теми випускових робіт, послухати слушні зауваження і поради викладачів, наукових керівників щодо написання бакалаврської роботи.

Анжела Ногас,
кафедра медико-психологічних дисциплін