Кафедрі здоров’я людини і фізичної реабілітації 5 років

19 травня у навчально-науковому інституті охорони здоров’я НУВГП відбулися подвійні урочисті: церемонія випуску перших магістрів 2018 року та 5-річчя кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації.

Одинадцятьом випускникам денної форми навчання вручили дипломи про присвоєння освітнього ступеня «магістр з фізичної реабілітації» із спеціалізацією «Фізична реабілітація». Свої довгоочікувані дипломи отримали також вісім випускників заочної форми навчання та один випускник післядипломної освіти.

Щирі настанови та побажання на майбутнє своїм магістрам висловили в.о. директора і засновник ННІОЗ, доктор медичних наук, професор, відмінник освіти України Григус І.М., заступник директора навчально-методичної роботи, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент Нестерчук Н.Є., заступник директора з наукової та грантової роботи, в.о. завідувача кафедри медико-психологічних дисциплін, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ногас А.О., заступник директора з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри медико-психологічних дисциплін Примачок Л.Л.

Почесними гостями свята були директор комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1 І-ІІІ ступенів “Рівненської обласної ради”», Фалко Євгенія Василівна, директор центру РПРСА «Пагінець», Ковальчук Тетяна Леонідівна, вчителі-реабілітологи центру РПРСА «Пагінець» Котяй Наталія Іллівна та Ставінська Оксана Миколаївна.

Ювілейний концерт розпочався виступом вихованців спортивно-бального танцю «Флеш». Також викладачам кафедри було вручено почесні грамоти, грамоти, подяки за справжній професіоналізм, плідну працю, величезний внесок у розвиток та становлення кафедри. Теплу атмосферу свята підтримували виступи колективу «Серця чотирьох», членами якого є викладач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, доцент Нагорна Ольга Борисівна, наші випускники-магістри Філіпова Олена, Човпило Марина та Царук Тетяна і вихованці Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина»: Литвиненко Євгенія, Мельник Анастасія, Луць Анастасія, Медвідь Максим, Єніч Юлія.

Наприкінці свята всі присутні були запрошені до частування смачним тортом з символікою навчально-наукового інституту охорони здоров’я.

Хай щастить усім, хто пов’язаний долею з нашим ННІОЗ та кафедрою здоров’я людини і фізичної реабілітації!

Сподіваємось, що наші вихованці матимуть змогу гідно проявити себе на професійній ниві, постійно примножуватимуть власні знання та уміння, будуть бережливо ставитися до духовних і матеріальних цінностей та працюватимуть задля блага свого, своєї сім’ї та України. І ми віримо, що все у них обов’язково складеться у житті, адже все найцікавіше тільки починається.

Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень, впевненості у своїх силах та рішучості до дій, кар’єрного зростання та високих професійних досягнень.

Більше фото у

Іванна Крук,
кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації