Пізнавальний проект-гра «Економіка та екологія»

23 травня 2018 року у НУВГП у приміщенні Open Office НУВГП відбулась незвична пізнавальна подія – гра «Економіка та екологія». Її метою стало поширення ідей соціальної відповідальності, зокрема і етичного споживання. Нові знання учасники гри та глядачі здобували в невимушеній формі гри, намагаючись вловити та підкреслити переваги відповідальної щодо довкілля економічної поведінки, поступово відкриваючи для себе нові факти в еколого-економічній сфері. Особливістю цієї гри стало те, що її організаторами виступили студенти-магістранти спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», реалізувавши в такий спосіб власний просвітницький проект, який, як ми віримо, стане лише першим кроком у циклі просвітницьких заходів еколого-економічного спрямування не лише для студентів, але й для школярів міста, починаючи з нового навчального року. Участь у проекті зголосились взяти три команди з представників профільних для тематики проекту ННІ – економіки та менеджменту, а також агроекології та землеустрою. Щиро вітаємо наших переможців: І місце – команда «Океан» (ННІАЗ); ІІ місце – команда «Gentlemen’s club» (спільна команда ННІАЗ та ННІЕМ); ІІІ місце – команда «Перший курс» (ННІЕМ). Так, перевага сьогодні була на боці вихованців інституту агроекології з їх спеціальною підготовкою і досвідом, але й переможених у грі не було – емоції в залі та атмосфера гри є гарним тому підтвердженням.

Кафедра трудових ресурсів та підприємництва щиро вдячна нашим креативним та небайдужим організаторам: Древецькій Оксані, Костюк Інні, Бабак Наталії, Денисовець Юлії, Никончуку Вадиму, Баранову Дмитру, Мартинюку Микиті та Котик Ірині за ретельно підготовлений проект в межах вивчення дисципліни «Соціоекономіка», який був корисним для розвитку нової культури етичної поведінки, навики якої стають все більш затребуваними цивілізованим світом.  Нагода замислитись над вибором свого ставлення до середовища життя та власне сам вибір на користь етичної поведінки є найкращим результатом гри для всіх її учасників.

Більше фото у

Галина Міщук,
трудових ресурсів
і підприємництва