Підсумки Всеукраїнської олімпіади «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

16-18 травня 2018 року на кафедрі водної інженерії та водних технологій ННІВГП  відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». В  олімпіаді брали участь команди з чотирьох закладів вищої освіти України:

• Національного університету водного господарства та природокористування;

• Національного університету «Львівська політехніка»;

• Львівського національного аграрного університету;

• ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

У перший день олімпіади,  16 травня, відбулось урочисте відкриття олімпіади, а також  ознайомлення гостей з науково-педагогічними доробками кафедри. Після цього  команди-учасники проходили 1-й тур – з теоретичних основ водної інженерії та водних технологій. Закінчився перший день екскурсіями по лабораторних комплексах  кафедр водної інженерії та водних технологій і гідротехнічного будівництва та гідравліки.

У другий та третій  день олімпіади, 17 та 18 травня,  відбувся 2 тур, який передбачав практичне  вирішення задач з водної інженерії та водних технологій. Після цього студенти-учасники та їх керівники ознайомились з містом та відвідали Рівненський краєзнавчий музей.

На урочистому закритті ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади переможців привітав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи В.С. Сорока,  нагородивши їх дипломами та посібниками, розробленими кафедрою водної інженерії та водних технологій.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади стали:

• 1 місце – Гапонюк Максим (4 курс ННІВГП, Національний університету водного господарства та природокористування);

• 2 місце – Шаталов Анатолій (ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет);

• 3 місце - Трофимчук Юрій (Національний університет «Львівська політехніка»).

У командному заліку 1 місце  виборола команда НУВГП, яка складалась зі студентів 4 курсу ННІВГП напряму підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)»: Гапонюка Максима, Романюка Михайла та Савчука Олександра.

Кафедра  водної інженерії та водних технологій вітає переможців!

Кропивко С.М.,
кафедра  водної інженерії та водних технологій

Читайте також: Наукові читання «Творчий шлях і вагомий внесок в медицину медиків-письменників»