Наукові читання «Творчий шлях і вагомий внесок в медицину медиків-письменників»

В рамках відзначення Дня науки в навчально-науковому інституті охорони здоров’я відбулися наукові читання «Творчий шлях і вагомий внесок в медицину медиків-письменників».

Значення слова в професійній діяльності працівника галузі «Охорона здоров’я» висвітлила у своїй доповіді кандидат педагогічних наук, доцент кафедри медико-психологічних дисциплін Примачок Людмила Леонтіївна.

Основну тему «Творчий шлях і вагомий внесок в медицину
медиків-письменників» розкрили магістри VІ курсу групи ФРм-61 Ригун Марія, Подолянчук Інна, Мельничук Дмитро.

Магістр спеціальності «Педагогіка вищої школи» Небова Наталія Анатоліївна виступила на тему «Словотерапія як ресурс збереження здоров'я та попередження синдрому «професійного вигорання» в системі «людина-людина».

Всі виступи були дуже інформативні, надзвичайно цікаві і повчальні, а присутні студенти поповнили свої інтелектуальні скарбнички новими знаннями з історії медицини, реабілітації та психологічної реабілітації.

Підготували і провели наукові читання: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри медико-психологічних дисциплін Примачок Людмила Леонтіївна і магістр спеціальності «Педагогіка вищої школи» Небова Наталія Анатоліївна.

Людмила Примачок,
кафедра медико-психологічних дисциплін

Читайте також: Особливості організації та проведення наукових досліджень у фізичній реабілітації та педагогіці

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку