В рамках відзначення Дня науки в навчально-науковому інституті охорони здоров’я відбувся науковий семінар «Особливості організації та проведення наукових досліджень у фізичній реабілітації та педагогіці».

Розпочала семінар завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент, професор кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Нестерчук Наталія Євгенівна з доповіддю «Особливості організації та проведення наукових досліджень у фізичній реабілітації».

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Примачок Людмила Леонтіївна виступила на тему «Структура підготовки, написання та захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 – теорія та методика виховання».

Під час доповідей було викладено структуру написання дисертаційних досліджень, охарактеризовано основні розділи в роботі, закцентовано увагу на проведенні експериментальної частини, а також розкрито основні етапи затвердження теми дослідження, робочих моментів під час написання і організаційної підготовки до захисту.

По закінченню виступів доповідачів відбулося жваве обговорення питань, які виникли  в учасників семінару.

А також було продемонстровано матеріали кандидатської дисертації: власне дисертаційне дослідження, автореферат, науково-методичний посібник  та монографія.

Людмила Примачок,
кафедра медико-психологічних дисциплін