Волейболісти у фіналі чемпіонату України

В спортивному корпусі НУВГП завершились змагання ІІ туру серед кращих чоловічих студентських волейбольних команд вищої ліги України, які проходили з 16 по 19 травня.

У перший день наша команда здобула важливу перемогу над Харківським національним університетом з рахунком 3:0. З таким же рахунком здолала Луцький національний технічний університет.

Захоплюючим для вболівальників та «валідольним» для тренерського складу видався матч з командою студентів м. Вінниця, що укомплектована гравцями суперліги України. Вигравши перших дві партії, наші волейболісти занадто заспокоїлись і, як наслідок, поступилися у третій та четвертій партіях. П’ята партія завершилась з рахунком 18:16 (вирішальна партія грається до
15 очок). Майже 2,5 години билися команди за цю перемогу і фортуна була з нами.

За підсумками двох турів ми вибороли друге місце та увійшли до четвірки кращих студентських команд України. 29 – 31 травня у м. Кам’янець-Подільський команда НУВГП виборюватиме медалі чемпіонату України 2018 року. Тренують команду завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Зубрицький Б.Д. та старший викладач Цицаркін О.В.

Бажаємо успішного завершення спортивного сезону.

Більше фото у

Владислав Голуб,
студент ННІВГП, ТЕ-31,
член збірної волейбольної команди