HackRivne 2018

На два дні Національний університет водного господарства став осередком креативу у сфері ІТ м. Рівного. Справа в тому що у OpenOfficeНУВГП відбувся черговий хакатон, і цього разу під брендом міста Рівного, тож і назву отримав відповідну “HackRivne 2018”. До заходу долучилися близько 50 рівнян, які протягом 24 годин нон-стоп боролися за перемогу у трьох категоріях:SmartCity, GameDev та BusinessApp. Окрім НУВГП серед організаторів була польська рекрутингова компанія CareersNinja, а головним партнером заходу стала Рівненська обласна рада.

Перед початком роботи на присутніх чекав мозковий штурм від запрошених спікерів: Себастьяна Конколя, CEOкомпанії Servocode, Андрія Коломиса та Сергія Онищенка із MicrosoftStudentsParntner, а також Романа Веремчука із ZagravaGames. Далі учасники повні натхнення приступили до роботи. Протягом усього часу з ними працювали професіонали своєї справи – ментори із провідних ІТ-компаній України та Польщі.

Як результат на ранок неділі отримали 14 неймовірно солідних та перспективних проектів. Обговорювати суддям переможця було практично неможливо через достойний рівень проектів, тож сухо підбивали бали в оціночних листах за такими критеріями як креативність, повнота реалізації, інвестиційний потенціал, тощо.

Отож, переможцями стали:

В категорії SmartCityкоманда БУЗІНА із проектом бюджетного смарт-хаусу, який команда, до слова, презентувала фізично, адже за ніч встигла підготувати працюючий прототип в мініатюрі.

В категорії GameDevперемогла, і тут говоримо з особливою приємністю, команда наших студентів під назвою TripleBakaз крутою грою під дивною назвою «Rozkolbas».

Щож до категорії BusinessApp, тут конкуренція була найбільшою. Більше того різниця у балах була настільки мізерною, що судді рахували їх з особливою обережністю. Переможцем стала команда: БольшойЛебовски з проектом Helpman – додатком який дозволяє людям допомагати друг другу, заробляти гроші і піднімати собі карму.

Національний університет висловлює щиру вдячність партнерам та спонсорам, які долучилися до організації заходу: Рівненська обласна адміністрація, Servocode, CerviRobotics, MicrosoftStudentsPartner, ZagravaGameStudio, Реноме Смарт, ІБК «Дедал», компанії Аква Сана Дар та ГО «Платформа взаємодій Простір».

Більше фото у

Віталій Прокопець,