Наш керівник – заслужений працівник освіти України

Відповідно до указу Президента України №135/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» ректору Національного університету водного господарства та природокористування Віктору Мошинському присвоєне почесне звання Заслуженого працівника освіти України. Далі цитата:

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю:

Присвоїти почесні звання: …«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» …МОШИНСЬКОМУ Віктору Степановичу  - ректорові Національного університету водного господарства та природокористування, м.Рівне … Президент України П.ПОРОШЕНКО.

Повний версія указу за посиланням.

Колектив університету щиро вітає свого керівника та зичить досягти усіх можливих звершень!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку