Петро Порошенко відвідав Firefly Україна

Днями президент України Петро Порошенко відвідав з робочим візитом підприємство "Firefly Україна", яке очолює, до слова, Максим Поляков, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Національного університету водного господарства та природокористування. Глава держави оглянув експериментальне виробництво, а також розробки та готову продукцію підприємства. Президенту були продемонстровані, зокрема 3D-принтер, який виготовляє елементи ракетних двигунів, електрореактивний двигун, макети космічного зондування Землі в оптичному діапазоні і апаратно-програмний комплекс, ракети-носії – Firefly α і Firefly β. Приємно про це говорити ще і на фоні того що зовсім недавно, в НУВГП компанія NoosphereVentures, до складу якої входить Firefly Україна відкрила інжинірингову школу.

Сектор зв’язків з громадськістю
за матеріалами сайту Президента України