150 тисяч гривень знайшли своїх переможців

Днями в університеті відбувся Гранд-фінал Другого конкурсу стартапів NUWEE CHALLENGE. Цьогоріч фонд конкурсу збільшився порівняно з минулорічним зі 100 до 150 тисяч, і рівень проектів також помітно виріс, про що свідчило дуже довге обговорення журі, але про все за порядком.

Протягом 4-х місяців працівники університету та рівняни подавали свої заявки до участі у конкурсі, а організаційний комітет у підсумку отримав 26 проектів до розгляду. Після першого туру відбору частина відсіялась, і до другого туру потрапили уже 15 проектів. Фінал відбувся в Open Office, де уже 13 кращих команд презентували свої проекти. Варто зазначити, що обговорення цього разу було рекордно довге, ба більше, у всіх членів журі були свої фаворити! Тож після довгої суперечки було прийнято рішення про поділ призового фонду між трьома командами.

Третє місце і 20000 грн на обладнання отримала команда студентів з проектом NUWEE MEDIA, друге і приз 30000 грн на розвиток проекту реабілітаційного центру отримала команда ННІОЗ, а Гран-прі і скромний залишок у 100000 грн отримала збірна команда викладачів різних ННІ з проектом розвитку лабораторії Internet of things.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо успішної реалізації проектів, а всім іншим бажаємо не зупинятись, а працювати та перемагати!

Більше фото у

Віталій Прокопець,