Фестиваль науки

Щорічно у третю суботу травня ми відзначаємо День науки – професійне свято працівників науки України.

У рамках ХII Всеукраїнського фестивалю  науки впродовж двох місяців в НУВГП відбулося чимало цікавих та змістовних заходів: тематичні виставки наукових здобутків викладачів кафедр, круглі столи, семінари-тренінги, майстер-класи, міжнародні наукові конференції,  фотовиставки, зустрічі з відомими науковцями, олімпіади. А ще – диспути та наукові читання, конкурс студентського есе та ділові ігри. До цих подій долучилися усі навчально-наукові інститути: студенти, викладачі, науковці та  представники бізнесу.

Завершився фестиваль урочистостями з нагоди Дня науки.  На заході ректор Віктор Мошинський нагородив кращих молодих науковців НУВГП за результатами наукової діяльності, а заступник начальника управління освіти і науки області Петро Коржевський – науково-педагогічних працівників. Окрім того, було підбито   підсумки започаткованих конкурсів «Найкращий молодий науковець НУВГП за результатами наукової діяльності в 2017 року» та «Найкращий студент-науковець НУВГП 2017 року», конкурсу «Найкращий молодий науковець НУВГП за результатами наукової діяльності в 2017 року». Також були відзначені кращі науково-педагогічні працівники  за залучення студентів до наукової діяльності, за кількістю публікацій у наукометричних базах Scopus та Web of Sсience та популяризацію університету в науковому напрямку.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю