Найкращі науковці Університету

Як відомо всім, у нашому університеті досить багато розумних та талановитих студентів, для яких наука в житті займає перше місце. 18 травня в актовій залі першого корпусу Національного університету водного господарства та природокористування відбулись урочистості з нагоди Дня науки. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор НУВГП Віктор Мошинський, котрий розповів про те, що в нашому університеті присутній науковий потенціал, котрий не зважаючи на різні перепитії життя, продовжує розвиватись, а також університет цьому всебічно сприятиме. Він нагородив кращих молодих науковців НУВГП за результатами наукової діяльності. На урочистостях були присутні гості з Рівненської обласної державної адміністрації, котрі також відзначили кращих науково-педагогічних працівників. Валерій Сорока нагородив кращих науково-педагогічних працівників за залучення студентів до наукової діяльності, кількістю публікацій у науково метричних базах Scopus та Web of Sсience та популяризацію свого університету в науковому напрямку.

Також було підведено підсумки конкурсів, які вперше були запроваджені в стінах нашого університету «Найкращий молодий науковець НУВГП за результатами наукової діяльності в 2017 року» та «Найкращий студент-науковець НУВГП 2017 року». По результатах цих конкурсів визначили найкращих. Серед науково-педагогічних працівників за результатами конкурсу «Найкращий молодий науковець НУВГП за результатами наукової діяльності в 2017 року» місця розподілились так:

I місце – Олена Олійник, старший викладач кафедри трудових ресурсів та підприємництва;
II місце – Леонід Сіпайло, старший викладач кафедри економіки підприємства;
III місце –Тетяна Цвєткова, доцент кафедри прикладної математики.

За результатами конкурсу «Найкращий студент-науковець НУВГП 2017 року» місця розподілись наступним чином:

I місце - Вікторія Ярощук, студентка групи ДІД-31, ННІЕМ;
II місце - Анастасія Туровська, студентка групи МОіАм-51, ННІЕМ;
III місце - Алла Лисачок, студентка групи УФБм-51, ННІЕМ.

Під час цього заходу багато відзнак знайшли своїх власників, що в черговий раз підтвердило якість та важливість науки в сучасному світі. Бажаємо всім науковцям подальших наукових здобутків!

Більше фото у

Навчально-виховний відділ Студентського парламенту НУВГП