День вишиванки відзначили й у НУВГП

Патріотичні візерунки та орнаменти заполонили вчора чи не усі міста України. У тому числі й Рівне та «водний» університет зокрема. Навіть нестабільна (у будь-яку хвилину міг полити дощ!) прохолодна погода не зіпсувала свята та настрою його прихильникам.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дата проведення – щороку в третій четвер травня (будній день).

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець (звісно, за бажанням) одягає вишиванку й виходить у ній на роботу чи навчальний заклад.

Приєдналися до знаменного дня і наші працівники, викладачі та студенти. Навіть наші студенти-іноземці з близького та  далекого зарубіжжя вбралися в українські вишиванки. На згадку традиційне колективне фото на стадіоні  університету. А ще – нетрадиційна зйомка квадрокоптером колективу університету та прихильників вишитого українського одягу!

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Досвід шляхом в два десятиріччя!