Досвід шляхом в два десятиріччя!

17 травня в нашому університеті відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”, присвячена 20-річчю кафедри менеджменту. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока. Він зазначив, що необхідність створення кафедри виникла через потребу у фахівцях-менеджерах. Розповів, що кафедра менеджменту активно розвивається, що в свою чергу сприяє розвитку університету.

Валерій Степанович взяв участь у пленарному засіданні, де виступив з доповіддю на тему: “З 1915 і до сьогодні. Історія успіху”. В ній він повідомив загальну інформацію про університет (кількість студентів, науково-педагогічних працівників, освітніх програм, акредитації). Висвітлив питання про застосування електронного документообігу, який впроваджений з 1 січня 2017 року. Валерій Сорока розповів про вивчення іноземних мов, що в подальшому призведе до можливості видання сертифікатів про знання іноземних мов. Він також розповів про можливість вільного вибору студентами дисциплін – на сьогодні студентам доступно близько 700 вибіркових дисциплін. В нашому університеті вже створено інформаційну стратегію, а також мобільний додаток “Мій НУВГП”, який за версією CEDOS визнаний найдосконалішою розробкою року. Після  закінчення виступу Валерій Степанович закликав до партнерства.

Наталія Ковшун, в.о. директора навчально-наукового інституту економіки та менеджменту,  зазначила, що тематикою конференції обумовлено обмін думками, навчання студентів наукової дискусії. Наталія Едуардівна також побажала плідної роботи та приємних вражень. Завідувач кафедри Леонід Кожушко розповів, що кафедра здійснює підготовку студентів з 1998 року. Він зауважив, що проведено 7 акредитацій та 5 ліцензувань. Леонід Федорович підкреслив, що найціннішим для кафедри є її випускники. Також варто відмітити те, що до 20-річчя кафедри менеджменту світ “побачили” 2 монографії.

На конференції були присутні гості з Болгарії, Польщі, Кореї, Одеси та Луцьку. Представник з Польщі Дем’ян Панасюк у своїй доповіді проаналізував кошти станції очищення поверхневих і підземних вод в Польщі. Гість з Болгарії Христо Крачунов розповів про реалізовані разом з кафедрою конференції. Зауважив про те, що разом опубліковано близько 15 праць, проведено 13 конференцій, близько 750 статей опубліковані в 35 журналах. Пан Христо висловив вдячність колегам за обмін ідеями та запевнив, що співпраця відбуватиметься в подальшому. Представник Одеського національного політехнічного університету Іван Александров зазначив, що менеджмент є великою справою.

Мар’яна Мальчик, завідувач кафедри маркетингу, розповіла про маркетингові технології та маркетингові пастки. Одним з гостей на даному заході був представник з Кореї Пак Сонг Су, який подякував за можливість виступу, а також представив соціальний ролик, який мав за мету донести до всіх присутніх важливість навчитись слухати. Пан Пак Сонг Су зазначив, що одна зміна всередині нас може змінити наше життя.

Гостя з Луцька Лариса Черчик привітала зі святом та зауважила, що 20 років як історичний період  – невеликий, але це період динамічних та кардинальних змін. Пані Лариса побажала всім наснаги, здоров’я та бажання працювати. Представник Технічного коледжу НУВГП побажала хороших, розумних та креативних студентів.

Загалом під час даного заходу панувала дружня, цікава і креативна атмосфера співпраці та дослідництва.

Більше фото у

Алла Лисачок,