Круглий стіл в ННІОЗ

В навчально-науковому інституті охорони здоров’я  в рамках Тижня науки відбувся круглий стіл «Бакалаврська робота як кваліфікаційне дослідження».

Участь у заході взяли студенти та викладачі інституту.

Так, з доповіддю  «Бакалаврська робота як кваліфікаційне дослідження» виступила  старший викладач кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації  Людмила Брега. Вона розповіла про вимоги до змісту, структури, форм надання й обсягів  випускної кваліфікаційної роботи (бакалаврської), етапи написання, розповіла про сервіс «Антиплагіат», який  перевіряє академічні роботи студентів на доброчесність. Людмила Борисівна відмітила, що при використанні запозичених частин тексту обов’язково потрібно посилатися на джерело.

З доповідями виступили і студенти інституту. Говорили про фізичну реабілітацію хворих з виразковою хворобою шлунку та дванадцятипалої кишки, а також про фізичну реабілітацію хворих на плеврит.

Одночасно, у рамках Тижня науки в ННІОЗ експонується  виставка наукових здобутків та праць викладачів інституту.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю