Всеукраїнська студентська олімпіада «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Всеукраїнська студентська олімпіада «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

16 травня в Національному університеті водного господарства та природокористування розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Дана олімпіада проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році».

В цьому році в олімпіаді беруть участь команди з чотирьох  закладів вищої освіти України. Зокрема, окрім команди господарів з Національного університету водного господарства та природокористування, приїхали команди з:

  • Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів);

  • Львівського національного аграрного університету (м. Львів);

  • ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет (м. Херсон).

В перший день олімпіади команди-учасники вже пройшли першу частину випробувань – тестування, яке дозволяє виявити рівень знань команд з основних предметів.

Практичну частину команди будуть проходити в другий день олімпіади (17.05.2018 р.), під час якої учасники повинні вирішувати конкретні практичні завдання за спеціальністю.

Також заплановані цікаві екскурсії, зокрема гості відвідають наші лабораторні комплекси.

 

Сектор наукової роботи студентів

 

Читайте також: Молодь створює майбутнєназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки