Всеукраїнська студентська олімпіада «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

16 травня в Національному університеті водного господарства та природокористування розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Дана олімпіада проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році».

В цьому році в олімпіаді беруть участь команди з чотирьох  закладів вищої освіти України. Зокрема, окрім команди господарів з Національного університету водного господарства та природокористування, приїхали команди з:

• Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів);

• Львівського національного аграрного університету (м. Львів);

• ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет (м. Херсон).

В перший день олімпіади команди-учасники вже пройшли першу частину випробувань – тестування, яке дозволяє виявити рівень знань команд з основних предметів.

Практичну частину команди будуть проходити в другий день олімпіади (17.05.2018 р.), під час якої учасники повинні вирішувати конкретні практичні завдання за спеціальністю.

Також заплановані цікаві екскурсії, зокрема гості відвідають наші лабораторні комплекси.

Сектор наукової роботи студентів