Вітаємо призера олімпіади спеціальності «Туризм» студентку ТУР-21 Зоряну Заяць!

15-17 травня 2018 року в Національному університеті харчових технологій (м. Київ) відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 242 «Туризм» для студентів, що навчаються за освітнім рівнем «бакалавр» і «магістр».

Учасників олімпіади, їх наукових керівників і членів журі тепло привітала проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Вона зазначила, що цього року кількість бажаючих випробувати свої знання значно зросла – понад 100 учасників, що представляють 47 навчальних закладів України, прибули до НУХТ.

Туристична галузь – одна з найбільш динамічних, тому потребує висококваліфікованих кадрів, й приємно бачити таку кількість обдарованої молоді, що присвятила себе саме цій професії. Про це йшлося у вітальному слові заступника директора департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Віталіни Мартиновської.

Організатор олімпіади – колектив кафедри туристичного та готельного бізнесу під керівництвом Дарії Басюк попіклувався про цікаву та насичену пізнавально-культурну програму для учасників олімпіади. Учасників змагань привітали директор круїзної компанії «INFLOT» Україна Сергій Прядко, директор по персоналу готелю «Hilton Kyiv» Анна Медведєва та генеральний директор туристичної компанії «Calypso tour ua» Еркан Чавуш. Останній також коротко презентував свою компанію, запросив студентів на стажування та до працевлаштування й оголосив, що на переможця олімпіади чекає спеціальний приз від «Calypso tour ua» – путівка на двох на відпочинок до Анталії. Цікаві й цінні призи приготували для переможців й інші спонсори.

Після завершення церемонії відкриття учасники олімпіади пішли виконувати конкурсні завдання. Увечері була проведена екскурсія Києвом від студентів НУХТ, а 16 травня відбулася насичена програма у готелі «Hilton Kyiv».

15 травня свій пам’ятний візит на факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, що ще довго згадуватимуть і студенти, і викладачі, й учасники олімпіади VIP-шеф Джанні Тота продовжив майстер-класом.

Наш університет представляли студенти спеціальності 242 «Туризм» Діана Семенюк і Зоряна Заяць, які за результатами олімпіади, обидві, ввійшли в 20-ку кращих.

За результатами олімпіади:

1-ше місце – Національний університет харчових технологій, м. Київ.

2-ге місце поділили студенти Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та Тернопільського національного технічного університету.

3-тє місце, несподівано для членів журі та учасників олімпіади, зайняла студентка 2-го курсу спеціальності 242 «Туризм» Національного університету водного господарства та природокористування Зоряна Заяць.

Вітаємо нашого призера Зоряну Заяць і бажаємо на наступний рік вибороти перше місце!!!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи