День інтернаціонального єднання

В рамках відзначення 20-річчя кафедри менеджменту в університеті  відбувся День інтернаціонального єднання.

З вітальними словами до учасників звернулася проректор з наукової роботи та  міжнародних зв’язків Наталія Савіна.

Присутні на  тематичній конференції  почули доповіді слухачів підготовчого відділення і студентів з Туркменістану, Еквадору, Гани, Марокко, Азербайджану та  Коморських островів. Учасники розповіли про свої країни, традиції і звичаї, національний одяг та їжу, продемонстрували відеоролики. А ще кожен назвав хоч по одній родзинці у своїй країні та запросив у гості. Особливо емоційною була доповідь слухача з Коморських островів вже частково засвоєною українською мовою та подяка коморчан університету та викладачам за теплий   прийом. Також із задоволенням присутні побачили й презентацію азербайджанців. Кожен виступ учасників був унікальним по-своєму та відкривав для присутніх щось нове та невідоме.

Варто зазначити, що такі заходи дають змогу не лише більше дізнатися про батьківщину слухачів з далекого зарубіжжя, а й познайомитися іноземцям  між собою, неформально поспілкуватися та обмінятися думками.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Ми за здоровий спосіб життя!