Ми за здоровий спосіб життя!

3 травня відбулось перше засідання науково-практичного семінару, який започаткований новоствореним інститутом охорони здоров’я та школою карате «Годзю-Рю». Семінар проводив старший викладач кафедри ТМФВ Анатолій Митрофанович Гірак. В ННІОЗ запропоновано проект «Викладачі за здоровий спосіб життя». Було проведено перше заняття викладачів ННІОЗ, які мають бути авторитетом для своїх студентів та показувати приклад занять фізичною культурою і спортом.

На прикладі традиційного карате Годзю-Рю, було опрацьовано тему, що пов’язана з вивченням формально-технічних комплексів, заходів захисту, певної фізичної та атлетичної підготовок, тому цей проект має бути взірцем і, певною мірою, запалити в серцях практиків фізичної культури, послідовників фізичної культури, патріотів фізичного виховання, бажання, що на особистому прикладі ми повинні, як фахівці, показувати і пропогандувати здоровий спосіб життя. Викладачі інституту здоров’я розпочали,так би мовити, цю естафету здоров’я та запрошують викладачів всіх інститутів Національного університету водного господарства та природокористування приєднатись до цієї благородної справи. Давайте ми особистим прикладом, як вчителі, як педагоги, будемо вести за собою студентів по шляху пізнання фізичної культури і спорту.

Ми за здоровий спосіб життя!

Більше фото у

Крук І.М.,
кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації