Робоче засідання комісії з корупційних ризиків

15 травня 2018 року проведено засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків в НУВГП. Захід проводився в рамках виконання наказу ректора університету від 16.04.2018 року № 232, п.1 якого передбачено проведення в навчальному закладі оцінки корупційних ризиків.

На засіданні обговорювалися наступні питання:

- ідентифікування корупційних ризиків в університеті;
- оцінка корупційних ризиків та заходи щодо їх усунення.

У своєму виступі голова комісії Сорока В.С. довів до присутніх вимоги наказів ректора щодо проведення оцінки корупційних ризиків в НУВГП, Положення про вказану комісію та її поіменний склад (інформація розміщена на офіційному сайті університету на сторінці відділу з питань запобігання та протидії корупції).

Секретар комісії Захарець А.Л. розповів про методологію ідентифікування та оцінки корупційних ризиків і навів найбільш типові для закладів вищої освіти приклади.

В ході тривалого обговорення членами комісії були ідентифіковані, оцінені та прийняті для подальшого відпрацювання і планування заходів для їх локалізації  15 найбільш ймовірних для університету корупційних ризиків.

Більше фото у

Сектор зв’язків із громадськістю