Науково-практичний семінар

В конференц-залі університету відбувся науково-практичний семінар «Інноваційний розвиток освіти регіону та нові спеціальності НУВГП».

Взяти участь у семінарі приїхали заступники директорів, вчителі, психологи шкіл та НВК Рівненщини.

Із вступним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока. Так, Валерій Степанович відмітив значення нових спеціальностей, поява яких зумовлена  особливостями розвитку закладу та вимогами сьогодення. Окрім того, проректор зазначив: «Спеціальності у «Водному» не зникають і не вмирають, а трансформуються та осучаснюються».

Що стосується презентації нових спеціальностей, то учасники семінару дізналися про спеціальність 015.10 «Професійна освіта» (Комп’ютерні технології) від директора ННІАКОТ Петра Тадеєва, а про  031 «Релігієзнавство» – від завідувача кафедри філософії Ольги Наконечної. Про 061 «Журналістику» розповіли завідувач кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Ігор Сазонець та професор цієї ж кафедри  Валентина Галич. Доцент кафедри суспільних дисциплін Наталія Оксентюк презентувала спеціальність 053 «Психологія», а заступник завідувача кафедри геології та гідрології Ігор Гопчак дві спеціальності: 103 «Науки про Землю»  зі спеціалізаціями «Гідрологія» та «Геологія», а також 106 «Географія». У своїх доповідях викладачі відмітили особливості підготовки фахівців за спеціальностями та охарактеризували майбутні набуті навички. Звертали увагу і на окремі види діяльності викладача  під час його праці. А саме творчі: педагогічну та науково-дослідну.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,