Перемога у Всеукраїнській олімпіаді з маркетингу

10-11 травня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації зі спеціальності «Маркетинг».

У ІІ етапі олімпіади взяли участь 36 учасників ОР «Магістр» та понад 60 учасників ОР «Бакалавр» з найкращих навчальних закладів країни. Наш навчальний заклад представляли студенти спеціальності «Маркетинг» Батюк Мар’ян та Мельник Олександр.

З вітальними словами до учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з маркетингу звернулись: Нестеренко Сергій Анатолійович, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ОНПУ, доктор технічних наук, професор. Філиппова Світлана Валеріївна, директор Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій ОНПУ, доктор економічних наук, професор, дійсний член Академії економічних наук України.

Голова журі Окландер Михайло Анатолійович, завідувач кафедри маркетингу ОНПУ, доктор економічних наук, професор, представив високоповажне журі олімпіади, до складу якого ввійшли провідні науковці-маркетологи країни та роз’яснив порядок проведення олімпіади.

Для гостей олімпіади був організований круглий стіл на тему: «Новітні методики викладання маркетингу».

Після напруженої роботи учасники олімпіади були запрошені на екскурсію мальовничими місцями м. Одеси.

На урочистому закритті ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з маркетингу переможців вітали члени журі, нагородивши їх дипломами та книгами з маркетингу.

Наш магістрант Олександр Мельник виборов ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з маркетингу у секції «Магістри».

Кафедра маркетингу вітає переможця та пишається здобутками своїх студентів!

Кафедра маркетингу