Обмін досвідом

Обмін  досвідом

В університеті побувала делегація з Українського католицького університету.

Представники закладу вищої освіти завітали до НУВГП, аби ознайомитися зі структурою університету, побувати в деяких підрозділах і більше дізнатися про їх роботу. А ще  – перейняти досвід впроваджених в університеті ІТ-технологій.

Так, у відділі якості освіти делегати  та працівники відділу поділились взаємним досвідом запровадження європейських стандартів якості освіти, домовились про взаємний обмін інформацією щодо студентоцентрованого  навчання. Особливо гостей цікавив досвід роботи Центру незалежного оцінювання. Зокрема, як сприймають студенти та викладачі проведення поточного та підсумкового контролів в системі Moodle, об’єктивність оцінювання знань студентів у Центрі, складність підготовки тестових завдань, мотивація студентів та викладацького складу університету.

У навчально-методичному  відділі мова йшла про впровадження в роботу пакета програм «Деканат», розподіл відповідальності та функцій між працівниками навчально-методичного відділу, директоратів та кафедр.

Про електронний документообіг та журнал, корпоративну  пошту, зв’язок між різними системами, зокрема, Google та Wikiситет, єдиний сервіс надання інформаційних послуг, цифровий репозиторій, сервіс антиплагіату, можливості навчальної платформи Moodle, мобільний додаток «Мій НУВГП» представники УКУ дізналися у відділі інформаційних технологій. Особливо їх зацікавив  саме мобільний додаток і строки впровадження його в дію.

А ще гості побували з екскурсіями в гідротехнічній лабораторії кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки  та Науковій бібліотеці університету.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,