Червоноградський гірничо-економічний коледж відтепер буде у складі НУВГП

В університеті відбулися збори трудового колективу. Перш ніж розпочати розгляд робочих питань, ректор Віктор Мошинський урочисто нагородив нагрудним знаком МОН  України «Відмінник освіти» за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та наукових кадрів, плідну науково-педагогічну діяльність професора  кафедри основ архітектурного проектування, конструювання та графіки Євгена Пугачова, а нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» – завідувача кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Миколу Кізєєва і директора ННМІ Миколу Марчука.

Першим і ключовим питанням зборів стало питання приєднання Державного вищого навчального закладу «Червоноградський гірничо-економічний коледж» до  структури НУВГП. Відповідно до абзацу 6 ст. 24 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» МОН України разом із закладом вищої освіти приймає рішення щодо доцільності входження вишів І-ІІ  рівнів акредитації державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб і знаходяться у сфері управління МОН України. У своїй промові перед присутніми директор коледжу Любомир Сольвар розповів про підпорядкований заклад, його матеріальну базу, відповів на поставлені запитання і оголосив рішення зборів трудового колективу коледжу щодо приєднання навчального закладу до НУВГП як структурного підрозділу. Варто відмітити, що з 2013 року на базі ЧГЕК створено НКЦ НУВГП, а нині – ЗЛЦДЗН, де навчаються студенти напрямів підготовки «Гірництво», «Автоматизація  та комп’ютерно-інтегровані технології», а також за економічними напрямами підготовки (всього понад 200 осіб). Тож за приєднання Червоноградського гірничо-економічного коледжу до структури НУВГП наш колектив проголосував одноголосно.

Окрім того, під час зборів члени трудового колективу обрали  кандидатуру завідувача кафедри водної інженерії та водних технологій Людмили Андріївни Волкової  до членів вченої ради НУВГП.

У різному ректор підбив підсумки діяльності закладу та закликав представників трудового колективу до подальшої активної та плідної роботи, націленої на результат.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Молодь – енергетиці України – 2017-2018: відкритий конкурс молодих учених та енергетиків