Вища студентська ліга України з волейболу у м. Львові

Перший тур вищої студентської ліги України з волейболу відбувся у м. Львові. На даному етапі змагань в групі «А» взяло участь 4 команди: Львівський державний університет фізичної культури, минулорічний чемпіон Кам’янець-Подільський університет, Тернопільський педагогічний університет і Національний університет водного господарства та природокористування.

В пеший день наша  команда зустрілась з командою Львова, проте не дивлячись на всі свої старання, поступилась господарям з рахунком 1:3. Наступного дня провели матч проти чемпіона 2017 року з командою Кам’янець-Подільського і з рахунком 3:1 перемогу отримала команда суперників. Потрібно зазначити, що команда Львова та Кам’янець-Подільського укомплектовані гравцями Суперліги України.

В третій ігровий день команда НУВГП в запеклій боротьбі здобула  перемогу над командою з Тернополя з рахунком 3:0. Вітаємо наших спортсменів з цією важливою перемогою в першому турі змагань.

Другий та вирішальний тур першого етапу змагань вищої студентської ліги України з волейболу відбудеться з 16 по 19 травня 2018 року в спортивному комплексі НУВГП. У цьому турі зустрінуться команди групи «А» з командами групи «В», до складу якої входять: Харківський національний університет, Житомирський національний агроекологічний університет, Луцький національний технічний університет та Вінницький коледж Національного університету харчових технологій.

За підсумками двох турів буде визначено першу четвірку, яка у фінальному турі побореться за призові місця, та другу четвірку команд, які розіграють 5-8 місця.

Побажаємо нашій команді вдалого виступу і запрошуємо всіх на цікавий волейбол. Одночасно вітаємо капітана нашої волейбольної команди Куранова Миколу, студента ННІВГП, ТЕ-51, який у сезоні 2017-2018 рр. виступав у складі команди Суперліги України «Новатор» з м. Хмельницька і став бронзовим призером чемпіонату України, що дає право присвоїти йому звання майстра спорту України з волейболу.

Вітаємо Миколу з високим досягненням. Знай наших!

Владислав Голуб,
гравець збірної команди з волейболу НУВГП,
керівник відділу із спортивно-оздоровчої роботи,
Студентського парламенту НУВГП