БК «Водник» НУВГП потрапив до наступного етапу Чемпіонату України з баскетболу серед студентських команд

02 березня 2018 року у м. Кам’янець-Подільському відбулася гра-відповідь між СК «КПНУ ім. І. Огієнка» та СК «Водник» НУВГП, в якому вирішувалася доля виходу до фіналу СБЛУ Таскомбанк учасників дивізіону "Захід-1".

Програвши першу чверть 16:23, наші студенти завдяки агресивній грі у захисті та нападі змогли переломити хід поєдинку на свою користь та впевнено перемогти з рахунком 84:75. Перша гра закінчилася на користь НУВГП з рахунком 77:66. Не дивлячись на поразку у Луцьку від команди Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки 72:86, ця перемога дозволила нашій команді вийти до фіналу Студентської баскетбольної ліги України.

Кращими у складі команди «Водник» були: Клочок Дмитро (ННІЕМ) – 19 очок, Самчук Сергій (ННІВГП) – 15 очок, Гімбаржевський Юрій (ННІБА) – 15 очок, Герман Андрій (ННІЕМ) – 13 очок, Кусік Олександр (ННІВГП) – 8 очок.

13 березня 2018 року СК «Водник» НУВГП на своєму майданчику буде приймати команду СНУ ім. Лесі Українки. Для того, щоб зайняти перше місце у групі «Захід-1»,  нашим студентам необхідна перемога з різницею +15 очок над більш досвідченим суперником, адже основу команди складають гравці, що виступають у Чемпіонаті України в Першій та Вищій лігах. Запрошуємо всіх вболівальників баскетболу підтримати нашу команду. Гра розпочнеться о 14.00 год. у спорткомплексі НУВГП, вул. Чорновола, 49.

Сотник О.В.,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
тренер збірної команди НУВГП з баскетболу