Відкрита лекція з фізичної реабілітації при захворюванні внутрішніх органів

27 квітня 2018 року в.о. завідувача кафедри медико-психологічних дисциплін доцент Ногас Анжела Олександрівна  в аудиторії № 783 провела відкриту лекцію з дисципліни «Фізична реабілітація при захворюваннях внутрішніх органів» для студентів 2 курсу, спеціальності «Фізична реабілітація». Тема лекції «Фізична реабілітація хворих з виразковою хворобою шлунку і дванадцятипалої кишки» є важливою та актуальною. Епідеміологічні дослідження показують, що виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки займає одне з провідних місць серед хвороб органів травлення і є однією з розповсюджених форм гастроентерологічнoї патології у лікарськiй практиці.

Лектором детально було представлено інформацію про причини виникнення, перебіг, класифікацію, стадії, основні клінічні прояви, діагностику та відновне лікування хворих з виразковою хворобою шлунку і дванадцятипалої кишки. Акцентовано увагу на застосуванні засобів фізичної  реабілітації хворих з виразковою хворобою шлунку і дванадцятипалої кишки на лікарняному та післялікарняному етапах реабілітації. Продемонстровано комплекси вправ ЛФК для хворих з виразковою хворобою шлунку і дванадцятипалої кишки та короткі відео про причини виникнення, клінічні симптоми та діагностику даного захворювання.

На лекції були присутні: в.о. директора ННІОЗ, професор Григус І.М., доцент Майструк М.І., доцент Примачок Л.Л., старший викладач Брега Л.Б., асистент Романюк Т.Ю., асистент Крук І.М., асистент Карпінський А.Ю., діловод Небова Н.А., діловод Остапець Т.О.

Іванна Крук,
кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації