Перемога в Харкові

Перемога в Харкові

З 24 по 26 квітня на базі Харківського національного університету  радіоелектроніки проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”. До розгляду комісії було представлено 106 наукових робіт студентів з 33 закладів вищої освіти 17 міст України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Херсон, Черкаси, Чернівці, Харків та ін.). 

Захід тривав 2 дні: в перший день відбулося представлення робіт та їх захист, другого дня організатори і партнери заходу підводили підсумки конкурсу та нагородили молодих науковців, роботи яких стали кращими за оцінкою конкурсних комісій. 

Наш ЗВО представляла студентка 3-го курсу спеціальності "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" Грицюк Іванна (науковий керівник д.т.н. Сафоник Андрій Петрович). Робота була присвячена дослідженню та автоматизації процесу електрокоагуляційної очистки стічних вод. За рішенням конкурсної комісії Грицюк Іванна зайняла друге місце та була нагороджена почесним дипломом.

 

Кафедра автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій

 

Читайте також: Перемога студентів НУВГП у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки