Перемога студентів НУВГП у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»

26 - 27 квітня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходив заключний етап ІІ туру конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». На конкурс надійшло 65 студентських наукових робіт зі 36 університетів України. Фінальний етап конкурсу тривав два дні, упродовж яких члени галузевої конкурсної комісії заслухали доповіді учасників підсумкової конференції та  відзначили високий науковий рівень, вагому практичну цінність й актуальність проведених студентами досліджень. Завідувач кафедри економічної кібернетики НУВГП професор Грицюк П.М. брав участь у роботі апеляційної комісії конкурсу.

27 квітня у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу. На урочистому закритті підсумкової науково-практичної конференції переможців вітали проректор з наукової роботи Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський і заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Студент третього курсу напряму підготовки «Економічна кібернетика» Національного університету водного господарства та природокористування Олександр Красномовець виборов Диплом III ступеня за наукову роботу, виконану під керівництвом професора П.М. Грицюка.

Магістр спеціалізації «Інформаційні технології в бізнесі» Володимир Скебало виборов перемогу у номінації «За вміння вести наукову дискусію». Готували студентів до конкурсу професор П.М. Грицюк та доцент Волошин В.С. Для студентів НУВГП це стало першим науковим досягненням в галузі економічної кібернетики на такому високому рівні. Вітаємо!

Більше фото за посиланням
Більше фото за посиланням