ХLII Спартакіада “Здоров’я” з міні-футболу серед викладачів та співробітників НУВГП

27 квітня 2018 року  завершилися змагання з міні-футболу в залік ХLII Спартакіади “Здоров’я” серед викладачів та співробітників університету, що проходили на синтетичному майданчику спортивного комплексу  НУВГП.

За регламентом змагань вісім команд, згідно із жеребом, було розподілено на дві групи. Так, до групи А увійшли команди ННІАКОТ, ННІАЗ об’єднана з ННІОЗ, ННМІ та команда Автотранспортного коледжу. А до групи Б – команди ННІБА, ННІВГП, ННІЕМ та  команда Технічного коледжу.

За результатами колового турніру по дві кращі команди з кожної підгрупи потрапляли до півфіналу. У групі А ними стали об’єднана команда ННІАЗ, ННІОЗ та команда ННМІ, а в групі Б – ННІБА та команда Технічного коледжу.

Після цікавих півфіналів до фіналу пробилися команди ННМІ та Технічного коледжу. Досить  напружена гра завершилася перемогою команди Технічного коледжу з рахунком 1:0. Причому переможний м’яч було забито за дві секунди до завершення гри. Команда переможець виступала у такому складі: Вовкодав Д, Нестерчук В, Мазур М, Давидюк Ю, Беседюк В, Кірілков О, Стасюк М, Кулик Р,  Васильчук Н. У грі за третє місце у серії післяматчевих шестиметрових ударів  перемогу святкувала об’єднана команда ННІАЗ та ННІОЗ, яка перемогла команду ННІБА.

Кращим гравцем турніру було визнано гравця команди ННМІ  Косяка Олександра.

Більше фото у

Кособуцький Ю.Ф.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання