Змагання з міні-футболу

На виконання рішення ректорату про залучення студентів університету до масового спорту з 23 квітня  по 26 квітня 2018 року на синтетичному майданчику спортивного комплексу НУВГП пройшли змагання з міні-футболу серед команд інститутів та команди іноземних студентів.

За регламентом змагань вісім команд згідно з жеребом було розподілено на дві групи. Так, до групи А увійшли команди ННІП, ННІАКОТ, ННІАЗ, ННІБА. А до групи Б – команди ННМІ, ННІВГП, ННІЕМ та Збірна команда іноземних студентів.

За результатами колового турніру по дві кращі команди з кожної підгрупи потрапляли до півфіналу. У групі А ними стали команди ННІАЗ та ННІБА, а в групі Б  – ННІВГП та ННМІ.

Після цікавих півфіналів до фіналу пробилися команди ННІВГП та ННІАЗ. Досить  напружена гра завершилася у нічию і переможець визначився в серії післяматчевих шестиметрових ударів. Ним стала команда ННІВГП, яка виступала у такому складі: Принкевич О., Деркач В., Ющук Б., Приходько А., Кравчук С., Турчинський В., Васильчук І., Ковальчук А., Ковальчук С. У грі за третє місце перемогу святкувала команда ННМІ.

Кращим гравцем турніру було визнано гравця команди ННІВГП  Деркача Володимира.

Більше фото у

Кособуцький Ю.Ф.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання