Фінальні ігри Кубку «Водника»

23-25 квітня 2018 року у спорткомплексі Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП відбулися фінальні ігри IV відкритого кубку «Водника» НУВГП з баскетболу сезону 2017-2018 рр. Змагання, що започатковані спортивним клубом «Водник», мають за мету розвиток студентського баскетболу на Рівненщині та пропаганду через баскетбол здорового способу життя у студентському середовищі. В цьому сезоні брали участь 7 команд, які зіграли між собою в два кола. А в іграх плей-офф визначалися призери та переможець змагань.

В останній ігровий день у грі за V місце команда ОСДЮСШОР перемогла команду ВПУ-1(51-36). III місце визначалося у протистоянні команд Технічного коледжу та Рівненського економіко-технологічного коледжу. Студенти РЕТК були сильнішими та здобули перемогу з рахунком 94-64. А у грі за I місце БК «Водник» впевнено переграв БК «Splashteam» 80-54.

За підсумками змагань кращим нападником став Андрій Басовець з РЕТК, звання кращого центрового дісталося Денису Поліщуку з БК «Splash team», кращий захисник – Дмитро Столяр РЕТК. Організатори змагань визначили кращим гравцем турніру Максима Акімова БК «Водник», а його партнер по команді Олександр Кусік отримав звання MVP. Всі вони були нагороджені пам’ятними відзнаками та подарунками.

Рівненська обласна федерація баскетболу та СК «Водник» відзначають прогрес в організації та проведенні змагань, зацікавленість самих студентів та їх активну участь у змаганнях, підтримку керівництва вищих навчальних закладів у популяризації цього виду спорту й надалі сприятимуть проведенню цих змагань та будуть підтримувати розвиток студентського баскетболу на Рівненщині.

Сотник О.В.,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
майстер спорту з баскетболу,
тренер збірної команди НУВГП з баскетболу