Інтелектуальна гра «Економічний брейн-ринг»

Для налагодження співпраці з коледжами нашого міста кафедра трудових ресурсів та підприємництва навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП провела дружню інтелектуальну гру «Економічний брейн-ринг». 25 квітня між собою змагалися студентські команди Технічного коледжу, Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, ВСА «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» та НУВГП (команда представлена студентами спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»).

Інтелектуальну гру відкрив ректор НУВГП Мошинський Віктор Степанович, побажавши нашим дійсним і потенційним студентам успіху.

Гра складалася з трьох турів:

1. Загальноекономічна ерудиція.

2. Гра капітанів та віце-капітанів.

3. Людські ресурси.

Впродовж години команди мали можливість продемонструвати свій рівень знань економіки, а члени журі, у складі представників даних навчальних закладів, мали нагоду їх оцінити.

За результатами гри перше місце зайняла команда ВСА «Рівненський коледж НУБіП України», друге – команда РКЕПК, а третє місце розділили між собою команди Технічного коледжу та НУВГП. В якості призів переможці отримали солодощі та брендову продукцію НУВГП.

Було приємно бачили посмішки на обличчях учасників та глядачів, тож до зустрічі в наступному році.

Більше фото у

Кафедра трудових ресурсів та підприємництва