Новини вченої ради

Відбулося засідання вченої ради. Цього разу захід розпочався з урочистого нагородження дипломами  студентів-переможців Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт, а також викладачів за значні досягнення у підготовці фахівців в галузі туризму та з нагоди п’ятиріччя  кафедри туризму та готельно-ресторанного бізнесу .

Основний блок питань засідання розпочався з розгляду  кадрових. Так, присутні проголосували за включення кандидатури професора кафедри водної інженерії та водних технологій А.М. Рокочинського  до складу авторського колективу наукової роботи «Сталий розвиток меліорації земель в Україні в умовах змін клімату», а також за висунення цього видання на здобуття Державної премії  України в галузі науки і техніки. Окрім того, члени вченої ради підтримали клопотання кафедри економічної кібернетики щодо присвоєння вченого звання доцента О.Л .Кардаш та клопотання ННМІ про присвоєння почесного звання «Заслужений винахідник України» М.П. Скоблюку.

У свою чергу,  завідувач відділу ліцензування та акредитації Анастасія Клімова представила  річний звіт з виконання критеріїв щодо надання та підтвердження статусу національного університету, проаналізувала та перелічила ці критерії та вимоги. До речі, підтвердити статус національного НУВГП  необхідно буде 2021 року. Тож звіт присутні затвердили. З доповідями також виступили заступник завідувача навчально-методичного відділу Тамара Костюкова, яка говорила про Положення про виявлення та запобігання академічного плагіату, а також діловод відділу у справах студентів Андрій Кравчук  – «Кодекс честі викладача».

Члени вченої ради надали згоду на розміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках, затвердили голів ДЕК, акредитаційні справи, теми дисертацій, надали грифи вченої ради підручникам та посібникам, рекомендували до видання монографії, збірники наукових праць, підтримали зміни та доповнення до Положення про призначення стипендій.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,