ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

25 квітня 2018 року в конференційній залі університету відбулось чергове засідання науково-методичної ради університету.

Засідання розпочав голова науково-методичної ради,  проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк.

Першим питанням, що розглянули члени науково-методичної ради, було проект «Вимог до підготовки рукописів навчальної, наукової, навчально-методичної літератури і видання в редакційно-видавничому відділі та розміщення в цифровому репозиторії університету», який презентував Ростислав Кравчук, начальник редакційно-видавничого відділу. Заслухавши та обговоривши проект вимог, члени науково-методичної ради прийняли рішення затвердити проект в цілому але надати можливість вносити зміни та зауваження до нього і обговорити внесені зміни у вересні/жовтні поточного року.

Другим питанням порядку денного було: підсумки акредитації спеціальностей кафедр: обліку і аудиту; кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій; здоров’я людини та фізичної реабілітації. На засідання ради були також запрошені завідувачі кафедр, голови науково-методичних комісій зі спеціальності, керівники (гаранти) освітніх програм, що акредитуються в наступному навчальному році. Анастасія Клімова, начальник відділу ліцензування та акредитації, розповіла присутнім, на що важливо звертати увагу при акредитації спеціальностей. Члени науково-методичної ради прослухали доповіді про підсумки акредитації спеціальностей Ігоря  Григуса, д.мед.н., професора, зав. кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації, Володимира Древецького, д.т.н., професора, зав. кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій; Наталії Позняковської, к.е.н., доцента, в.о. зав. кафедри обліку і аудиту. Доповіді були змістовними та викликали непідробний інтерес як гостей, так і членів науково-методичної ради.

Окрім вищезазначеного, члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували до розгляду вченою радою НУВГП та надання грифа «Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування» навчальному посібнику «Фізична терапія в кардіології» (автори: Григус І.М., Брега Л.Б.).

Також члени ради розглянули та одностайно затвердили три примірники робочих програм навчальних дисциплін для усіх спеціальностей НУВГП, два комплекти контрольних робіт, два примірники навчально-методичних електронних видань та рекомендували їх до розміщення в репозиторії університету.

В різному Олег Анатолійович розповів про перебування в НУВГП делегації Українського Католицького університету 10.05.2018 р.

Більше фото у

Тамара Костюкова,