Всесвітній день охорони праці

28 квітня відмічається Всесвітній день охорони праці. До цієї дати студенти спеціальності «Цивільна безпека» Катерина Турченюк (ЦБ-51м) та Богдан Кобилинський (ЦБ-41), під керівництвом та за участю доцента кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності В.О. Гнєушева, створили відеоролик, який пропагує застосування засобів індивідуального захисту працівників і закликає до засвоєння та дотримання правил безпеки в трудовому процесі. Цей ролик вже розміщено на сайті Управління Держпраці в Рівненській області, а всеукраїнський журнал «Охорона праці» взяв його для участі в конкурсі відеороликів «Охорона праці на захисті життя».

То ж хай наша праця буде безпечною, а життя довгим і щасливим!

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності