Школа лідерства

Відбулося ще одне заняття для професорсько-викладацького складу в рамках Школи лідерства.

Завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Наукової бібліотеки НУВГП Валентина Перелигіна розповіла слухачам про створення і підтримку актуального статусу персонального авторського портфоліо в наукометричних базах даних,   пошук інформації в наукометричних БД та використання наукометричних БД для підготовки наукової публікації. Присутні дізналися про компанію Clarivate Analytics, яка відбирає, аналізує та надає якісну інформацію для науковців, викладачів, видавців, бібліотекарів, медиків, працівників патентних відомств, фарм ринку, управлінців. Саме Clarivate Analytics і є власником  платформи Web of Science, де розміщено бази наукової літератури і патентів. Платформа охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Валентина Євгенівна також відмітила та проаналізувала журнали з імпакт-фактором.

На практичному занятті викладачі зареєструвалися  в наукометричній базі Web of Science для підготовки наукової публікації, створивши  профіль ResearcherID, навчилися користуватися налаштуванням сповіщення про цитування, здійснювати пошук та використання наукометричних БД, розраховувати імпакт-фактор та індекс Гірша, використовувати EndNote у наукових статтях.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,