Перспективи співпраці університету і школи

В університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Університет і школа: перспективи співпраці».

Відкрив захід вітальною промовою ректор Віктор Мошинський. Віктор Степанович відмітив важливість зворотного зв’язку  в контексті співпраці університету і школи,   взаємодію загальної і вищої освіти в єдиній системі неперервної освіти.

Продовжив роботу конференції проректор Олег Лагоднюк з презентацією «Академічна доброчесність».  Олег Анатолійович розповів про сучасні технології та сервіси, які діють в університеті. Зокрема, йшлося про Google technology, запровадження системи «Антиплагіат», центр оцінювання знань, калькулятор ЗНО та нові підходи у вивченні іноземної мови.

Наступним доповідачем був  заступник начальника управління освіти і науки Петро Коржевський, який говорив про вітчизняний досвід підготовки фахівців у системі професійно-технічної та вищої освіти.

Про залучення  молоді до Європейської  волонтерської служби розповідала  директор навчально-наукового центру розвитку іншомовної освіти Юлія Веремчук.

Від  заступника  директора з навчально-методичної роботи Оржівського НВК Юлії Мельник присутні дізналися про підготовку учнів до ЗНО в системі загальної освіти.

З доповідями також виступили  директор Технічного коледжу Микола Яцков, в.о. завідувача кафедри  філософії, економіки та менеджменту РОІППО Оксана Людко та керівник ГО «Молодь-діє»  Віталій Приймак.

Потрібно відмітити, що впродовж пленарного засідання особлива увага доповідачів зверталася на знання іноземної мови випускника (як школи, так і вишу) та уніфіковані конкурсні  предмети для вступу на бюджетну форму навчання в усі ВНЗ, серед яких превалюють точні: фізика, математика та хімія.

Після кави-брейк  робота конференції  продовжилася за панельними дискусіями та  секційними засіданнями.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Noosphere Engineering School вже відкрито!