Делегація студентів та викладачів ДВНЗ «Червоноградського гірничо-економічного коледжу» відвідали університет

На запрошення керівництва НУВГП 19 квітня 2018 року до університету з ознайомчою метою прибула делегація викладачів та студентів ДВНЗ «Червоноградський гірничо-економічний коледж» на чолі з директором Сольваром Любомиром Михайловичем.

Приємно відмітити, що приїзд  студентів та керівництва коледжу в наш заклад має свою традицію. Вже декілька років підряд студенти коледжу приїжджали в університет з ознайомчою метою і кожного року не менше 100 із них вступили в наш виш. На сьогодні більше 250 студентів з коледжу є студентами нашого університету. Делегацію в конференц-залі зустріли проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Анатолійович  Лагоднюк та директори  навчально-наукових інститутів.

Зустріч пройшла в доброзичливій та дружній атмосфері. Після виступів і  вручень викладачам та студентам коледжу подарунків відбулась екскурсія по головному корпусу, музею університету, сьомому корпусу та студмістечку.

Ректор університету професор Мошинський Віктор Степанович зустрівся з керівництвом коледжу для обговорення питання подальшої співпраці.

З приємним враженням від перебування в університеті студенти коледжу відбули додому, але з бажанням повернутись в м. Рівне в якості студента Національного університету водного господарства та природокористування.

Зіновій Маланчук,
інститут післядипломної освіти НУВГП