Noosphere Engineering School вже відкрито!

В Open Office  відбулося урочисте відкриття Noosphere Engineering School.

«Noosphere Engineering School» – безкоштовний освітній центр для студентів та ентузіастів. Учасники програми вчитимуться  тут  не лише програмувати, а й створювати різні гаджети. Все необхідне обладнання та матеріали школа надає безкоштовно в рамках циклу підготовки, а успішні проекти фінансуються Noosphere.

Більш детально про діяльність інжинірингової школи розповів  директор інжинірингової школи «Ноосфера» Юрій Вдовиченко. Говорив про вже відкриті лабораторії в інших вишах та розробки, створені там: марсохід, мобільний додаток «Моя поліція», коптер власної збірки, лазерний годинник, програмний комплекс управління вогнем артилерії  та інші. Юрій Вдовиченко підкреслив, що відтепер студенти-водники теж  матимуть місце для створення і реалізації своїх інноваційних ідей на зразок вищезазначених.

Керівник компанії EOS Data Analytics Володимир Васильєв  виступив з презентацією, в якій йшлося про досягнення студентів-учнів школи в ДНУ. Зокрема, про ракету, розроблену  за світовими стандартами, яку спроектували та запустили студенти. А ось Микола Козур, представник EOS, представив у презентації нові  підходи до планування, способи нанесення об’єктів на карту тощо.

Доцент кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Василь Корбутяк пропонував студентам долучатися до створення геопорталу «Відкриті дані для громад».

Тож в кого вже виникли ідеї, чи якщо хтось бажає приєднатися до команди, приходьте у 140 аудиторію, що в першому корпусі.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,