Психологічні майстер-класи у Школі лідерства

Майстер-класи із психологічної саморегуляції у рамках Школи лідерства  для викладачів провела кандидат психологічних наук, доцент кафедри суспільних дисциплін  Наталія Оксентюк.

Так, засвоєння теми  «Психологія діяльності та особистості викладача вищого навчального закладу» передбачало  три модулі і тренінг. На аудиторних заняттях викладачі вивчали вплив психіки на самоефективність. Тренінг же стосувався ідентичності  та напрямку руху; навичок та можливостей викладача, а також роботи в команді.

Слухачі школи працювали над внутрішніми змінами для  оптимізації власної викладацької роботи та вчилися підвищувати проактивність. Учасники курсу з цікавістю слухали про секрети мислення та балансу особистості, жваво виконували завдання щодо емоцій, стресостійкості, ресурсного стану. Попереду викладачів чекають вправи для співвідношення цілей, цінностей і мотивації, а також  правила ефективних відносин у командній роботі.

В межах практичного заняття заплановано розбір ситуацій щодо ефективної взаємодії викладача зі студентами.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю