Третє місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Здоров’я людини»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка визначено базовим вищим навчальним закладом освіти з проведення другого туру олімпіади зі спеціальності «Здоров’я людини».

19-20 квітня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної реабілітації зі спеціальності «Здоров’я людини».

Журі олімпіади: Лазарєва О.Б. – д.фіз.вих., професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації Національного університету фізичного виховання і спорту України – голова журі; Калиниченко І.О. – д.мед.н., професор, завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичної культури НН Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка – заступник голови журі; Карпенко Ю.М. – викладач кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії НН Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка – секретар журі. Члени журі: Арєшина Ю.Б.– к.фіз.вих., старший викладач кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії НН Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Крук Б.Р. – к.фіз.вих., доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури; Кукса Н.В. – к.пед.н., доцент, доцент кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії НН Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Балаж М.С. – к.фіз.вих., доцент кафедри фізичної реабілітації Національного університету фізичного виховання і спорту України.

До проведення професійних змагань долучилися 67 студентів з усіх куточків України, які навчаються за даним фахом.

Для участі у такій важливій події були направлені переможці І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної реабілітації, який відбувся на базі навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП: Новозагорська Юлія – студентка 5 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» та Суханова Уляна – студентка 4 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації.

Результатом ретельної та наполегливої навчально-практичної підготовки стала перемога Новозагорської Юлії, яка здобула почесне ІІІ місце в ІІ турі.

Для студенток участь у Всеукраїнській олімпіаді сприяла здобуттю неоціненного досвіду у професійній діяльності, дала новий поштовх для подальшого навчання за фахом.

Нагорна О.Б.,
кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації

Читайте також: Видання «Дерев’яні церкви Рівненської області: архітектурна спадщина» – одна з найкращих книг Рівненщини

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку