Видання «Дерев’яні церкви Рівненської області: архітектурна спадщина» – одна з найкращих книг Рівненщини

Видання «Дерев’яні церкви Рівненської області: архітектурна спадщина»  – одна з найкращих книг Рівненщини

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини-2018».

Конкурс заснований Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та проводиться у партнерстві з бібліотеками області.

Ілюстрований каталог «Дерев’яні церкви Рівненської області: архітектурна спадщина», авторами якого є науковці Національного університету водного господарства та природокористування доктор архітектури, професор Петро  Ричков, доктор архітектури, професор Ольга Михайлишин та кандидат архітектури Ольга Смолінська, визнано найкращою книгою Рівненщини-2018 року у номінації «Краще довідкове видання».

В ілюстрованому фотографіями виданні зібрано інформацію про дерев’яні церкви усіх районів області, міститься інформація про їх побудову, особливості проекту, збереження, ремонтні роботи тощо.

Впродовж року бібліотекарі опитали близько 38 тисяч читачів, серед яких учнівська  та студентська молодь, вчителі, науковці, краєзнавці, художники – усіх тих, хто полюбляє читати, аби з’ясувати, які ж книги є  найкращими.

На заключному етапі визначено 51 книгу-лідера, серед яких члени журі конкурсу обрали 11 кращих видань в 11 номінаціях.

Нагородження переможців традиційно відбулося у Всесвітній день книги та авторського права.

Людмила Ступчук,
наукова бібліотека НУВГП

Читайте також: Перемога у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Геодезія та землеустрій»

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку